Zmiany w turniejach i pojedynkach

Na NK pojawił się komunikat:

Drodzy Gracze! Aby urozmaicić dla Was grę, rozbudowaliśmy listy ryb, które pojawiają się w turniejach i pojedynkach. Dodatkowo w turniejach można teraz wygrać bardziej atrakcyjne nagrody! Połamania kija!

Aktualizacja: zmiany są obecnie na większości serwisów z grą.

Reklamy

9 uwag do wpisu “Zmiany w turniejach i pojedynkach

 1. Dodaliście nowe ryby – fajnie , tylko dlaczego niektóre ryby NIE WYSTĘPUJĄ w grze ??? Dlaczego w turniejach są ryby na niedostępnych ( dla danego poziomu ) łowiskach ???Wprowadzając zmiany , należy się do nich przygotować !!! Takim traktowaniem graczy – stracicie ich !!! Powodzenia w dalszym rozwoju gry 😦

 2. Przykłady ? Proszę bardzo – ryba turniejowa : Bass Niebieski . Pytanie : gdzie występuje i na co ją złapać ? Miałem taką w turnieju na 14 lev. i turniej stracony( Q i 50% siły stacone bezpowrotnie)

 3. Dodatkowo w turniejach można teraz wygrać bardziej atrakcyjne nagrody! Pytanie :jakie bardziej atrakcyjne ??? Bonus do doświadczenia ? Żenujące !!!

 4. Dlaczego – cytując klasyka – „jak cuś jest dobre to zara muszom spieprzyć”? Piszę o ostatnich zmianach w turniejach i pojedynkach.

 5. Proszę bardzo konkrety:
  1. Bak informacji RYBA TURNIEJOWA
  2. Pojawiające się ciągle, irytujące komunikaty o awansie i spadku w rankingu, do tego błędne – (np. awans z poz 1546 na 1560 i spadek z poz 1570 na 1530). Komu to potrzebne?. Tylko zaśmieca ekran i irytuje.
  3. Jakież to bardziej atrakcyjne nagrody można teraz wygrać w turniejach? bo ja takich nie widzę.

 6. pojedynki gracz posiada kilka kont i gra z swoimi kontami przelewając kasę i punkty na swoje konto klub zyskuje a co z tymi co mają tylko jedno konto?

 7. GRACZE są obrazani na czacie przez graczy innych klubów powinno się im zabronić wpisów przez 30 dni to moze skonczy się to chamstwo .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s