Zmiany w zdobywaniu doświadczenia

Poniższy tekst nie pochodzi od autorów strony.Został skopiowany ze strony oficjalnego supportu http://support.tensquaregames.com/hc/pl/articles/202427471.

Drodzy gracze!

W ciągu ostatnich trzech miesięcy prowadziliśmy intensywne testy szybkości zdobywania kolejnych poziomów w grze. W wiadomościach wskazywaliście ten element gry, jako wymagający poprawy.

Po dokładnej analizie danych oraz Waszych wiadomości, wybraliśmy jedną z testowanych wersji jako wiodący model dla wszystkich graczy.

Nowy model szybkości zdobywania kolejnych poziomów nie będzie prowadził do sytuacji, w której musieliście łowić bardzo oszczędnie aby np. nie przeskoczyć zbyt szybko do następnej rangi. Od momentu wprowadzenia nowego modelu będziecie mogli do woli brać udział w mistrzostwach, turniejach i cyklicznych wydarzeniach bez obaw o zbyt szybki progres w grze.

Bez Was i Waszego wkładu nie udałoby się nam tego osiągnąć! W podziękowaniu za zaangażowanie i aktywne komentarze chcemy zaoferować Wam nagrodę w postaci bogato wyposażonego kuferka z tak lubianymi przez Was Bonusami do Siły, Specjalnymi Zanętami na Największe ryby a nawet z sonarem!. Kuferek dostępny będzie w sklepie przez 7 dni od daty opublikowania tej wiadomości za symboliczną kwotę jednego banknotu.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy połamania kija!

2015.02.12_11h34m03s_001

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Zmiany w zdobywaniu doświadczenia

  1. zmiana dobra dal niskich lvl od 150lvl zdobywanie kolejnych poziomów stało się niemożliwe takie bonusy jak esp x 2 x 4 x 10 czy x50 nie mają sensu aby je nabywać i korzystać z nich

  2. Wprowadzono zmianę na stałe? To dlaczego kufer jest jednorazowy i nieodnawialny? Bez dodania dużej mocy niemożliwe jest zdobywanie nowych poziomów. Przyśpieszenie gry przekracza jej wartość.Nie wciskajcie nam,że to my tak chcemy.Gra kosztuje dużo poświęceń z naszej strony, a po zmianach to już poświęcenia i wydatki ×50. Chytry dwa razy traci !!

  3. Kicha!!! teraz zdobywanie leveli powyżej 200 zajmie lata i preferuje tych co szybko ostatnio nabili pkt doświadczenia a wiadomo że coraz większe ryby wiążą się z coraz większymi poziomami doświadczenia. Powinno się wprowadzić w zamian jakiś bonus doświadczenia dla określonych poziomów albo wymiana monet na doświadczenie – tak byłoby najsprawiedliwiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s