Weź udział w mistrzostwach i wygraj iPhone 5!

Komunikat prasowy Ten Square Games:

W najbliższy weekend odbędą się pierwsze mistrzostwa w grze “Na Ryby” (“Let’s Fish”) z prawdziwymi nagrodami. Na najlepszych wirtualnych wędkarzy czekają iPhone 5 oraz iPad Mini. W mistrzostwach może uczestniczyć każdy, kto zaloguje się do gry w trakcie ich trwania. Nie liczy się czas spędzony w grze, lecz umiejętności – każdy gracz ma szansę!

“Na Ryby” (“Let’s Fish”) jest jedną z największych gier społecznościowych z Polski. Gra wrocławskiej firmy Ten Square Games zgromadziła ponad 11 milionów użytkowników z całego świata. Przez media branżowe oraz graczy została uznana za najlepszy symulator wędkarstwa online i z oceną 4.3 jest najlepszym tytułem tego typu na Facebooku.
1
Na graczy czeka przeszło 350 gatunków ryb, blisko 50 pięknych, realistycznych łowisk, ponad 250 poziomów oraz wyjątkowo bogata kolekcja sprzętu wędkarskiego dla amatorów i zawodowców. W grze nie zabrakło także elementów społecznościowych oraz rywalizacji – można uczestniczyć w turniejach i mistrzostwach lub wyzwać znajomego na pojedynek.

Mistrzostwa, w których głównymi nagrodami będą iPhone 5 oraz iPad Mini, rozpoczną się w najbliższy piątek i potrwają do 23:59 w niedzielę. Zadaniem graczy będzie złowienie wybranych ryb na specjalnie przygotowanym na tę okazję łowisku. Na wyniki nie wpłynie czas poświęcony w grze, lecz umiejętności – każdy gracz będzie mieć taką samą szansę na wygraną.

Aby uczestniczyć w mistrzostwach, należy zalogować się do gry na jednym z dwóch portali: Facebook (https://apps.facebook.com/lets_fish/) lub http://lets-fish.com/. Na każdym z portali zostanie wyłoniona osobna lista zwycięzców, wyniki pojawią się zaraz po zakończeniu mistrzostw, a nagrody zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni.
6

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s